Psychiatra

Psychiatria to jedna z najważniejszych dziedzin medycyny, zajmująca się zdrowiem psychicznym pacjentów. Do psychiatry najczęściej zgłaszają się osoby zmagające się z pogorszeniem stanu psychicznego, spowodowanego chronicznym stresem, atakami lękowymi czy brakiem snu. Również pacjenci z objawami depresji mogą zasięgnąć pomocy lekarza psychiatry.

W Centrum Medycznym DOKTOR przyjmuje psychiatra dr Aleksander Górny, specjalizujący się z zakresu psychiatrii osób dorosłych, który udziela pomocy pacjentom zarówno w warunkach szpitalnych, jak i ambulatoryjnych.

Psychiatra w Centrum Medycznym DOKTOR

W naszym Centrum Medycznym DOKTOR psychiatra udziela pomocy pacjentom zmagającym się z:

  • chorobami i zaburzeniami psychicznymi (również zaburzeń osobowości, schizofrenii);
  • depresją, stanami lękowymi,
  • uzależnieniami oraz nerwicą detoksykacyjną.

Nasi pacjenci mogą również liczyć na pomoc w zakresie psychoterapii, dzięki czemu leczenie nie będzie miało jedynie w formie farmakologicznej.

Specjalista psychiatra – profesjonalna i dyskretna pomoc

Wiele osób wymagających specjalistycznej pomocy psychiatrycznej może liczyć, iż w Centrum Medycznym DOKTOR do każdego pacjenta lekarz psychiatra podchodzi indywidualnie. Profesjonalna, a jednocześnie dyskretna pomoc to kluczowy element każdej psychoterapii. Dlatego też psychiatra w CM DOKTOR wykorzystując swoje bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, jest w stanie zapewnić skuteczną pomoc osobom zmagającym się z różnego typu zaburzeniami i problemami na tle psychicznym.

Jak przygotować się do wizyty u psychiatry?

Do psychiatry w Centrum Medycznym DOKTOR może zgłosić się każda osoba, która potrzebuje specjalistycznej pomocy. Pierwsza wizyta u psychiatry zawsze wzbudza wiele emocji i lęku przed nieznanym. Warto jednak pamiętać, że konsultacja u psychiatry niczym nie różni się od wizyty u innego specjalisty. W trakcie pierwszej rozmowy z psychiatrą nie ma się czego obawiać, a do samej wizyty nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Lekarz z doświadczeniem będzie wiedział, w jaki sposób poprowadzić rozmowę, aby pacjent czuł się komfortowo i zaopiekowany. Wystarczy przedstawić cel swojej wizyty i postawić na szczerość, aby diagnoza oraz dobrana metoda leczenia przyczyniła się do poprawy zdrowia psychicznego u każdego pacjenta.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców pobliskich miast: Bielawa, Dzierżoniów, Kamienna Góra, Świdnica, Świebodzice, Szczawno Zdrój.

Psychiatra Wałbrzych – oferta

Koszt wizyty170 zł